Спецпропозиції

Спецпропозиції

geometria-61898125-photo

СТВОРЮЄМО НОВІ ТРАДИЦІЇ: «ПИВНИЙ ПОНЕДІЛОК»

Арт-паб «Чеширський кіт» створює нові традиції. Адже зображення великого кухля з бурштиновим напоєм і високою білою піною ні в кого не викликає сумнівів – це улюблене більшістю людей пиво.

Детальніше

 

ПОДАРУНОК ІМЕНИННИКАМ - ЗНИЖКА 20%

Легенда свідчить, що в графстві Чешир нікому невідомий маляр зображував усміхнених котів на тавернах. Ми не маляри, але намалюємо широку посмішку і на Вашому обличчі – святковими знижками у Вашу честь! Точніше, у честь Вашого Дня народження!

Детальніше

HB

 

karaoke-min-min+-min-min

КАРАОКЕ ОБ’ЄДНУЄ ПО НЕДІЛЯХ

А ви знаєте, що спів сприяє вільному виходу накопичених емоцій? Враховуючи це, ми пропонуємо Вам приєднуватися до любителів караоке щонеділі і звільняти себе від сумних думок з приводу майбутнього тижня!

Детальніше

 

НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ

Новий рік поспішає до нас! А куди прийдуть Дід Мороз зі Снігуронькою, щоб привітати Ваш дружний колектив? «Чеширський кіт» запрошує провести новорічний корпоратив у гостинній творчій атмосфері свого арт-пабу.

Детальніше

NY

 

shot

-20% на коктейлі по середам

Ми підготували для Вас вагомий подарунок – знижку 20% на коктейлі по середах! Немає нічого приємнішого, ніж перетворити нудний вечір посеред тижня в захоплюючу дегустацію напоїв.

Детальніше

 

ВАЖЛИВА ПОДІЯ?
ЯСКРАВИЙ БАНКЕТ

Намічається торжество? Дивовижно гостинний незникаючий арт-паб «Чеширський кіт» запрошує відзначити Вашу подію з усім розмахом. Ми організуємо банкет, який запам’ятається надовго, як найяскравіше свято!

Детальніше

banket

 

korp

ПРОВЕДЕННЯ КОРПОРАТИВІВ

«Чеширський кіт» зі своєю широкою душею і не менш широкою посмішкою запрошує дружні колективи провести у нас свій корпоратив. Знаменна дата Вашої компанії стане найяскравішим святковим спогадом. А вже ми вміємо фарбувати будь-яке святкування феєричними фарбами!

Детальніше