Подарунок іменинникам – знижка 20%

Подарунок іменинникам – знижка 20%

 

HB

ДАРУЄМО ІМЕНИННИКАМ
ЗНИЖКУ 20%

Легенда свідчить, що в графстві Чешир нікому невідомий маляр зображував усміхнених котів на тавернах. Ми не маляри, але намалюємо широку посмішку і на Вашому обличчі – святковими знижками у Вашу честь! Точніше, у честь Вашого Дня народження!

Традиція переносити радість на вихідні веде до марнотратства! Сумніваєтеся? А ми доведемо! Нашим дорогим іменинникам, які вирішили не відкладати святкування свого Дня народження на вихідні, «Чеширський кіт» дарує знижку 20%! У будь-який будній день святковий банкет іменинника дешевше на 1/5 – чи не привід це не відкладати на завтра те, що можна відсвяткувати сьогодні?

Ви можете влаштувати феєричний День народження серед нудних трудових буднів і порадувати своїх гостей вечірньою програмою, яка стане родзинкою Вашого свята! «Чеширський кіт» знайде, що запропонувати саме Вашій компанії!

Відмінне європейське меню, цікава атмосфера, улюблена музика і пам’ятні зустрічі з нетерпінням чекають Ваших незникаючих посмішок! Подробиці акції уточнюйте в адміністрації пабу «Чеширський кіт» за телефоном (067)0001290.